V čom spočíva „cesta za tapas“?

Ochutnať netradičné chute, následne ich ohodnotiť a vyhrať!

Táto „cesta“ pozostáva z ochutnávania a hodnotenia rôznych španielskych tradičných jedál, známych ako „tapas“ a vín ponúkaných v zúčastnených reštauráciách na akcii "Cesta za tapas".

.Ako bude prebiehať táto cesta?

Cesta za Tapas sa začína vo štvrtok 10. októbra 2019 a končí 19. októbra 2019 o 20:00h. V každej z prevádzok, ktoré sa zúčastnia na tejto druhej "Ceste za tapas", si účastníci môžu vychutnať španielske „tapas“ spoločne so španielskym vínom. Po ochutnávkach rôznych „tapas“ a vín, budú mať účastníci tejto cesty možnosť ohodnotiť daný podnik s jedlom, ktoré im najviac chutilo. Hodnotiace karty budú dostupné v každej zúčastnenej reštaurácií. Hodnotenia zákazníkov budú potvrdené unikátnou pečiatkou, ktorú bude vlastniť každá zúčastnená reštaurácia. Reštaurácia s najlepším tapas, dostane ocenenie za najlepšie tapas španielskeho týždňa. Toto ocenenie bude odovzdané pred koncertom “ESPECTÁCULO CLAUSURA - Tributo Paco de Lucía”.  

Všetci účastníci cesty za tapas, ktorí odovzdajú hodnotenia najmenej z 5 reštaurácií (spoločne s pečiatkami od každej reštaurácie) vstupujú do súťaže o nasledujúce výhry: 

  • Večera pre dve osoby vo víťaznej reštaurácii.

  • Box s 5 španielskymi vínami.

  • Trojmesačný kurz španielskeho jazyka na Slovensku.

PREHĽAD:

- Navštívte reštaurácie.  

- Požiadajte o hodnotiacu kartu v jednej z reštaurácií "Ruta de la tapa".  

- Užite si degustáciu jedál a vín.  

- Ohodnoťte jedlo a víno hodnotením (1-najlepšie – 5-najhoršie).  

- Degustáciu zakončite potvrdením hodnotiacej karty od reštaurácie.  

- Choďte do ďalšej reštaurácie na ďalšiu ochutnávku!  

- Navštívte minimálne 5 reštaurácií.  

- Odovzdajte hodnotiacu kartu.  

- Zúčastnite sa losovania.   

- Vyhrajte super výhry! 


*** Je nevyhnutné, aby každá návšteva reštaurácie bola označená unikátnou pečiatkou reštaurácie. Návštevníci, na to aby boli zaradení do súťaže musia navštíviť minimálne 4 reštaurácií, aby sa mohli zúčastniť losovania o výhry.

RESTAURANTES PARTICIPANTES

EN LA RUTA DE LA TAPA 2019


 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.