Flamenco, hudba, workshopy, vína, maľba, gastronómia, zábava, biznis a nejaké to prekvapenie je to, čo ťa čaká na druhom ročníku „Španielskeho týždňa“. Pripravili sme program, ktorý si získa aj tých najnáročnejších bez toho, aby sme sa vzdali nášho hlavného cieľa : priblížiť španielsku kultúru slovenskému obyvateľstvu a posilniť povedomie o Španielsku pomocou najdôležitejších prvkov španielskej kultúry.

Napriek náročnosti organizácie pokračujeme v práci s obrovskou pokorou a dávkou ctižiadostivosti, aby sme zo „Španielskeho týždňa“ spravili hlavný článok propagácie španielskej kultúrnej rozmanitosti na Slovensku.

Ako hovorieval geniálny Paco de Lucía: „Nie je dôležitý obal ale to čo sa nachádza vo vnútri“. Dali sme na radu Paca a za pomoci umelcov ako napríklad maliara Emilia Fornielesa, speváčky Inmy ,,La Carbonera" alebo nášho priateľa a najlepšieho šéfkuchára Davida Montera pripravili bohatý program.  


Od 14. do 20. Októbra Vás čakáme v úplnom centre Bratislavy. Príďte si vychutnať obrovskú rozmanitosť Španielska a nechajte sa zviesť španielskou vášňou.

PROGRAM